Tas attiecās uz visiem antivielu marķieriem abos laika punktos.

Tas attiecās uz visiem antivielu marķieriem abos laika punktos.

"Cerams, ka Pārtikas un zāļu pārvalde redzēs šos datus un izmantos tos kā pagaidu apstiprināšanas mehānismu," viņš teica.

Gilberts ir biostatistikas speciālists Freda Hačinsona vēža izpētes centrā Sietlā, kurš vada arī federālās valdības COVID-19 profilakses tīkla statistikas centru.

Lai gan pētījums nav pakļauts stingrai salīdzinošajai pārskatīšanai, ko pieprasa standarta zinātniskie žurnāli, COVID-19 pandēmijas laikā šādi iepriekšējie izdrukas ir kļuvuši izplatīti. Gilberts un viņa līdzautori ir augsti novērtēti pētnieki, kuri iepriekš publicējušies par aizsardzības korelāciju tēmu un iesnieguši darbu standarta žurnālā.

"Šis ir labi paveikts un svarīgs sadarbības darbs," sacīja Džordžtaunas universitātes medicīnas un infekcijas slimību profesors Dr. Džesijs Gudmens, kurš nebija saistīts ar pētījumu.

Šādas korelācijas jau sen ir izmantotas, lai palīdzētu izveidot vakcīnas pret citām slimībām, piemēram, gripu.

"Šādiem mērījumiem vajadzētu palīdzēt ātrāk novērtēt vakcīnas, ko izmanto jaunās populācijās un / vai tiek izgatavotas ar variantiem, tostarp regulatoriem."

Mūsu papildinājums nav tikai produkts; tas ir solījums par veselīgāku nākotni. Izbaudiet to tieši vietnē https://hondrostrong-website.com/lv/ .

Pētījums notika no 2020. gada jūlija līdz oktobrim, un tajā piedalījās 30 415 dalībnieki. Puse saņēma divas Moderna vakcīnas devas, puse saņēma placebo. No tiem 1051 vakcīnas saņēmējam tika noteiktas antivielas.

Tika izmērīti divu veidu marķieri: neitralizējošās antivielas un saistošās antivielas. Abi veidi ir izmantoti kā korelācijas vakcīnu aizsardzībai pret citām vīrusu slimībām.

Neitralizācijas marķieri mēra, cik spēcīgi antivielas bloķē vīrusu inficēt šūnas. Antivielu saistīšanas marķieri mēra, cik antivielu nofiksējas uz smailes proteīna.

"Varētu teikt, ka tas mēra, cik karavīru redz vīrusu un nokļūst kaujas laukā," sacīja Gilberts.

Dalībnieku asinis tika pārbaudītas uz marķieru līmeni divas reizes, vienu reizi pēc otrās Moderna Covid-19 vakcīnas injekcijas un vēlreiz pēc četrām nedēļām.

Jo lielāks bija antivielu daudzums dalībniekiem, jo ​​mazāka bija iespēja saslimt ar COVID-19. Tas attiecās uz visiem antivielu marķieriem abos laika punktos.

Efekts saglabājās četrus mēnešus pēc otrās vakcīnas devas. Tas var ilgt ilgāk, bet pētījums joprojām turpinās. Turpmākajos pētījumos tiks noskaidrots, vai zemāks antivielu līmenis atbilst smagākiem COVID-19 gadījumiem un vai pastāv kāda korelācija starp vecumu vai veselības problēmām.

Ir svarīgi atcerēties, ka izmērītie antivielu līmeņi var neatspoguļot visu, kas aizsargā cilvēkus pret vīrusu, sacīja Gudmens.

"Antivielu līmenis var samazināties, bet citi imūnsistēmas aspekti, par kuriem šajā pētījumā nav ziņots, piemēram, T šūnas un atmiņas B šūnas, potenciāli joprojām var palīdzēt nodrošināt būtisku aizsardzību pret slimībām un jo īpaši pret smagiem rezultātiem," viņš teica.

Tāpēc joprojām nav iespējams teikt, ka antivielu samazināšanās patiešām prognozē risku. Viņš teica, ka joprojām ir nepieciešami pētījumi, kas novērtē faktisko klīnisko aizsardzību un to, cik labi tā korelē ar antivielu līmeni.

ASV COVID-19 karte: gadījumu un nāves gadījumu izsekošana

Spēcīgs savienojums starp antivielām, aizsardzība

Līdzīgus datus nesen publicēja Oksfordas Universitāte Anglijā par AstraZeneca vakcīnu un Izraēlā par Pfizer vakcīnu . Abos pētījumos augstāks antivielu līmenis atbilda mazākam slimības biežumam.

Lai gan viņi izmantoja dažādus testus, lai noteiktu līmeņus, tie liecina par spēcīgu saikni starp antivielām un aizsardzību.

Pētnieku aplūkotie antivielu līmeņi nenozīmē, ka indivīdi var iziet ārā un paņemt asinis, lai noskaidrotu, vai viņiem ir izveidota efektīva antivielu reakcija pret vīrusu, sacīja Gilberts.

"Es nedomāju, ka kāds runā par to, ka indivīdi dodas uz klīniku, uzzina, ka viņu antivielu līmenis ir zems, un viņi tiek revakcinēti. Tas nav īsti šī pētījuma mērķis," viņš teica. "Tas ir, lai nodrošinātu veidu, kā ātri apstiprināt jaunas vakcīnas."

Viens no pētnieku izmantotajiem testiem nav viegli pieejams vidējā medicīnas laboratorijā, sacīja Alans Vu, Kalifornijas Universitātes Sanfrancisko laboratorijas medicīnas profesors un Cuckerberg San Francisco General klīniskās ķīmijas un toksikoloģijas laboratoriju vadītājs. Slimnīca.

Pārbaude arī nenovērtē visu, kas notiek kāda cilvēka imūnsistēmā.

“Kā jūs interpretējat rezultātus, jo neitralizējošās antivielas ir tikai puse no attēla? Mums ir arī T-šūnu imunitāte," sacīja Vu.

Vairāk: bērniem atgriežoties skolā, lielākajā daļā Floridas apgabalu COVID-19 gadījumu skaits ir četras reizes lielāks nekā pagājušajā gadā.

Ostinas sabiedrības veselība otrdien saņēma ļoti gaidīto koronavīrusa vakcīnu otrās devas sūtījumu, vienlaikus atzīmējot arī vīrusa draudu līmeņa mazināšanos, jo samazinās hospitalizāciju skaits.

Dr. Marks Eskots, pagaidu Ostinas-Travisas apgabala veselības aizsardzības iestāde, un Ostinas sabiedrības veselības direktore Stefānija Heidena-Hovarda paziņoja par koronavīrusa ierobežojumu atvieglošanu līdz 4. stadijai, otrdienas sanāksmē informējot Trevisas apgabala komisārus.

Veselības aizsardzības amatpersonas, cerot ierobežot koronavīrusa gadījumu pieaugumu brīvdienās, 23. decembrī bija ieteikušas sabiedrībai pieņemt Ostinas Sabiedrības veselības vadlīnijas visaugstākajam apdraudējuma līmenim: 5. posma koronavīrusa ierobežojumi, kas lika uzņēmumiem piedāvāt tikai bezkontakta piegādi vai, augstākais, darbojas ar 25% jaudu.

Ostinas sabiedrības veselības vadlīnijas cenšas aizsargāt tos, kuriem ir vislielākais risks saslimt ar vissmagākajiem koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 simptomiem, piemēram, gados vecākus pieaugušos vai tos, kuriem ir elpošanas problēmas vai citas hroniskas slimības. Vadlīnijas nav juridiskas prasības, bet tās var īstenot kā daļu no apgabala veselības kodeksiem.

Saskaņā ar 4. posmu Ostinas sabiedrības veselība saka, ka uzņēmumi var paplašināties no tikai bezkontakta pakalpojuma līdz 25% līdz 50% klientu jaudai.

5. posmā Ostinas sabiedrības veselība bija lūgusi tiem, kam ir augsts smagu COVID-19 simptomu risks, izvairīties no pulcēšanās ar ikvienu ārpus viņu tuvākās mājsaimniecības. Taču saskaņā ar 4. posma vadlīnijām viņi tagad var pulcēties līdz diviem cilvēkiem, savukārt tie, kuriem ir mazāks risks, var pulcēties ne vairāk kā 10 personās.

Eskots un Heidens-Hovards sacīja, ka ierobežojumu samazināšana Ostinas un Trevisas apgabalā nenozīmē, ka iedzīvotājiem jāpārtrauc sociāla distancēšanās vai masku nēsāšana.

"APH ir saņēmusi otro devu sūtījumu cilvēkiem, kuri saņēma pirmo devu ar APH palīdzību 11. janvāra nedēļā," teikts Ostinas sabiedrības veselības paziņojumā. "APH sazināsies ar šīm personām pa e-pastu vai tālruni, lai sniegtu informāciju par tikšanās ieplānošanu vēlāk šonedēļ un nākamnedēļ."

Ostinas apgabala iedzīvotāji nevar ierasties, lai saņemtu otru devu bez pieraksta, sacīja veselības aizsardzības amatpersonas.

Daudzi Trevisas apgabala iedzīvotāji šīs nedēļas sākumā bija noraizējušies par to, kā un kad ar Ostinas sabiedrības veselības starpniecību ar viņiem sazināsies, lai saņemtu otro devu. Tomēr Ostinas sabiedrības veselības amatpersonas sacīja, ka nav izsūtījušas vakcinācijas tikšanās, jo valsts aizkavēja otrās devas ievadīšanu.

Ostinas sabiedrības veselība pirmdien saņēma 12 000 pirmās koronavīrusa vakcīnas devas, taču Teksasas Valsts veselības dienestu departaments paziņoja, ka šīs devas nevar izmantot tiem, kam nepieciešama otrā vakcinācija.

Eskots otrdien sacīja, ka vēlas noskaidrot neskaidrības par otro devu.

Saskaņā ar Escott teikto, federālie slimību kontroles un profilakses centri nesen mainīja vadlīnijas par to, cik ātri pacientiem jāievada otrās devas. Rezultātā Eskots sacīja, ka tagad ir 42 dienu periods, pirms iedzīvotājiem jāsaņem otra vakcīna.

"Viena no citām lietām, ko ir svarīgi saprast, ir nepareizs uzskats, ka 50,8% efektivitāte ir vieta, kur beidzas vienas devas efektivitāte," sacīja Eskots. "Tas tā nav, pamatojoties uz pierādījumiem, ko Moderna iesniedza FDA."

Escott teica, ka pirmās Moderna un Pfizer vakcīnu devas faktiski ir līdz 92,1%.

"Atkal šiem datiem ir daži ierobežojumi, tāpēc joprojām notiek diskusijas par to, vai mēs pārejam uz vienu vai saglabājam to uz diviem," viņš turpināja.

Ostinas sabiedrības veselības amatpersonas sacīja, ka ir sajūsmā par Džonsona un Džonsona vakcīnas ārkārtas apstiprināšanu, kurai būtu nepieciešama tikai viena deva. Šis apstiprinājums varētu tikt saņemts jau šī mēneša beigās.

"Es vēlos jūs visus brīdināt, ka mūsu sistēmā ir vairāk nekā 11 000 cilvēku, kas ir 80 gadus veci un vecāki," sacīja Heidens-Hovards. "Tāpēc viņi visi netiks izsaukti, jo mums nav pietiekami daudz vakcīnas. Tas būs divpakāpju process, kas ļaus viņiem kādu laiku izlasīt e-pastu, un tad cilvēki viņiem piezvanīs. Tas būs balstīts uz to, kad viņi reģistrējās sistēmā."

Ostinas sabiedrības veselības amatpersonas sacīja, ka uzzināja, ka vecāki iedzīvotāji bieži nepārbauda e-pastus, tāpēc viņi cer, ka tālruņa zvani palīdzēs iedzīvotājiem nodrošināt lielāku vakcīnas devu.

Heidena-Hovarda šīs nedēļas sākumā stāstīja pilsētu un apgabalu vadītājiem par plāniem piešķirt prioritāti gados vecākiem cilvēkiem, taču viņa bija piesardzīga, aprakstot, kā Ostinas sabiedrības veselība to darītu, jo štats pieprasa, lai aģentūra nodrošinātu vakcīnu vienādi visiem 1B grupā, kas ietver gados vecāki iedzīvotāji un tie, kuriem ir hroniskas veselības problēmas.

"Es domāju, ka piesardzība, kas man jāsaka vispārēji, ir tāda, ka mēs nevaram ierobežot piekļuvi," otrdien vietējām amatpersonām sacīja Heidens-Hovards. "Kad mēs ierobežosim piekļuvi, Teksasas štatam ir iespēja iejaukties, un mēs nevarējām saņemt vakcīnu."

Štata stingro noteikumu dēļ Heidens-Hovards sacīja, ka visi iepriekš reģistrētie Trevisas apgabala iedzīvotāji 1B grupā joprojām var piekļūt vakcinācijas apmeklējumiem, kas otrdienās un ceturtdienās tiek publicēti Ostinas sabiedrības veselības vietnē. Heidens-Hovards piektdien sacīja, ka tie tiek publicēti šajās dienās bez noteikta laika.

Vienīgā atšķirība ir tā, ka iedzīvotāji, kas ir 80 gadus veci vai vecāki, saņems e-pastu pirms citiem 1B grupas dalībniekiem, informējot, ka viņiem ir pieejama vakcīna, nedēļas sākumā sacīja Heidens-Hovards. Viņi arī saņems tālruņa zvanus jebkurā nedēļas dienā, lai palīdzētu viņiem nodrošināt tikšanās laiku.

Piemēram, 75 gadus vecs iedzīvotājs otrdienās un ceturtdienās var pierakstīties Ostinas sabiedrības veselības tīmekļa vietnē, lai pārbaudītu, vai ir pieejama vakcīnas deva. Ja tā ir, viņiem tiks doti vairāki tikšanās laiki nedēļas garumā, no kuriem izvēlēties.

85 gadus vecam cilvēkam Ostinas sabiedrības veselība nosūtīs e-pastu, pirms devas būs pieejamas otrdienās un ceturtdienās, izmantojot Ostinas sabiedrības veselības vietni. Pēc tam viņi var pierakstīties vietnē, lai redzētu, vai ir pieejama deva, un pēc tam izvēlēties dienu un laiku. Viņi arī saņems tālruņa zvanu no Ostinas sabiedrības veselības, ja viņiem neizdosies nodrošināt tikšanos.

"Iknedēļas piešķīrums, ko saņemam par vakcīnu, ir neliels," piektdien sacīja Dr. Marks Eskots, Ostinas-Travisas apgabala pagaidu veselības aizsardzības iestāde. "Tas ir 12 000 nedēļā. Šonedēļ mums bija vairāk nekā 150 000 personu, kuras pašlaik kvalificējas kā 1B sarakstā ar Ostinas sabiedrības veselību, lai saņemtu vakcīnu.

"Mums kā kopienai ir jāatzīst, ka šobrīd ir daži cilvēki, kuriem vakcīna ir vajadzīga vairāk nekā citiem," viņš turpināja. "Viņiem ir vajadzīga vakcīna, jo viņiem ir lielāks risks saslimt ar šo slimību. Viņiem ir vajadzīga vakcīna tagad, jo viņiem ir lielāks smagas slimības un nāves risks no Covid-19."

Covid-19 atbildes gads

Tas bija pirms gada piektdien, kad Ostinas sabiedrības veselības štats lūdza palīdzēt uzraudzīt ceļotājus, kas atgriežas no ārzemēm ar noslēpumainu elpceļu slimību, kas pazīstama kā COVID-19.

Kamēr Ostinas un Trevisas apgabalā vēl bija vairāk nekā mēnesis, lai ziņotu par pirmo vietējo slimības gadījumu , vīruss šeit ātri izplatījās Teksasas centrālajā daļā.

Līdz piektdienai koronavīruss ir nogalinājis 680 Ostinas-Travisas apgabala iedzīvotājus un inficējis 71 164 cilvēkus.

Šeit ir Ostinas sabiedrības veselības viena gada Covid-19 atbilde skaitļos:

  • 412 470 APH — stundu skaits, ko darbinieki pavadīja reaģēšanai uz Covid-19. Vienā gadā ir 8760 stundas.
  • 39 650, līdz šim pret APH vakcinēto cilvēku skaits
  • 153 571, APH veikto testu skaits
  • 422, APH Environmental Health Officers sniegto rakstisko brīdinājumu skaits restorāniem/bāriem
  • 240, to bērnu aprūpes pakalpojumu sniedzēju skaits, kuriem piešķirti veselības un drošības piederumi
  • 45, notikušo preses konferenču skaits un plašsaziņas līdzekļu pieejamība
  • 1 038 302 — to e-pasta ziņojumu skaits, kas nosūtīti, izmantojot kopienas adresātu sarakstus
  • 1910, tulkoto dokumentu un grafiku skaits

"Mūsu darbinieki pēdējā gada laikā ir neticami reaģējuši uz Covid-19, un mūsu darbs nav paveikts," sacīja Heidens-Hovards.

Contents